Referenciák

megnézem

Projekt vezető (Központi régió és Északkelet-Magyarország)

A ZÁÉV Építőipari Zrt.  Projekt vezető  munkatársat keres.
Munkavégzés helye  Központi régió és Északkelet-Magyarország

Feladatok:

  • Részt vesz és irányítja a részére kijelölt projekt előkészítési munkáit.
  • Közreműködik a létesítmény megvalósításában, részt vesz a szakirányú alvállalkozói koordinációkon, ellenőrzi és szakmailag felügyeli a kivitelezés menetét.
  • Organizációs tervet, műszaki megvalósítási, versenyeztetési ütemtervet és üzleti tervet készít.
  • A létesítmény megvalósítását követően részt vesz a projekt eredményességének kiértékelésében.

Amit kérünk:

  • építőiparral kapcsolatos felsőfokú végzettség
  • minimum 5 év szakmai tapasztalat
  • MS Office, MS projekt ismerete
  • érvényes felelős műszaki vezetői jogosultság
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • megbízhatóság, terhelhetőség, szorgalom
  • önálló munkavégzési, döntési képesség
  • dinamikus, pontos és precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • stabil munkahely
  • versenyképes bérezés
  • személygépkocsi
  • béren kívüli egészségügyi szolgáltatás
  • dinamikus csapatmunka
  • nagyszabású beruházásokon való tapasztalatszerzés

LEGYEN A ZÁÉV ÉPÍTŐMESTER CSAPATÁNAK TAGJA, VÁRJUK JELENTKEZÉSÉT!

Szakmai önéletrajzával és bizonyítványok másolatával,

Jelentkezését a hr@zaev.hu email címre várjuk.