Referenciák

megnézem

Projekt főmérnök (Központi régió és Északkelet-Magyarország)

A ZÁÉV Építőipari Zrt.  Projekt főmérnök  munkatársat keres.
Munkavégzés helye  Központi régió és Északkelet-Magyarország

Feladatok:

  • Megvalósítja, levezényli a projektek kivitelezését az üzleti terv határidős és minőségi követelmények elérése és betartása mellett.
  • Javaslatot ad a projekt kivitelezésben résztvevőkre, felelős műszaki vezetőkre.
  • A kivitelezési feladatokat generál szinten koordinálja kooperáció keretében, intézkedik az esetlegesen felmerült problémák intézésére.
  • Építési munkahelyeken a megrendelővel és építtetővel szemben ellátja a vállalat képviseletét.
  • Irányítja a munkahelyen a beosztott dolgozók munkáját.
  • Műszaki és gazdasági szempontból kiértékeléseket készít.

Amit kérünk:

  • építőiparral kapcsolatos felsőfokú végzettség
  • minimum 10 év szakmai tapasztalat
  • MS Office, MS projekt ismerete
  • érvényes felelős műszaki vezetői jogosultság
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • megbízhatóság, terhelhetőség, szorgalom
  • önálló munkavégzési, döntési képesség
  • dinamikus, pontos és precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • stabil munkahely
  • versenyképes bérezés
  • személygépkocsi
  • béren kívüli egészségügyi szolgáltatás
  • dinamikus csapatmunka
  • nagyszabású beruházásokon való tapasztalatszerzés

LEGYEN A ZÁÉV ÉPÍTŐMESTER CSAPATÁNAK TAGJA, VÁRJUK JELENTKEZÉSÉT!

Szakmai önéletrajzával és bizonyítványok másolatával,

Jelentkezését a hr@zaev.hu email címre várjuk.